BG EN

Отлагат делото срещу прокурорския син от Перник заради адвокати в болничен

Темида

Отлагат делото срещу прокурорския син от Перник заради адвокати в болничен

11882
на 19.09.2023
Отлагат делото срещу прокурорския син от Перник заради адвокати в болничен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Делото в Софийския районен съд срещу прокурорския син от Перник Васил Михайлов се отлага. Причината е, че и двамата му адвокати са депозирали болнични листове.

препоръчано

Велин Велинов е обявил, че е с възпален ахилес, а Любомир Таков споменава само, че е в болничен до 26 септември.

Прокуратурата поиска служебен защитник. „Абсурд е да имаш двама защитници и да не се явят”, заяви е съдебната зала наблюдаващия прокурор Георги Иванов.

Съдът реши, че това е първо отсъствие на адвокатите и няма данни това поведение да е тенденциозно. Затова не назначава служебен защитник.

Михайлов трябваше да се изправи пред съда днес за нанасяне на средни телесни повреди на трима души, леки телесни повреди по хулигански подбуди на двама, закана с убийство и хулиганство.

Той е подсъдим по две дела и срещу него има обвинения за общо 11 престъпления. Миналата сряда прокурорският син се сдоби с още едно обвинение – за побой и закани с убийство към бившата си приятелка Боряна Рангелова.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК