ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Либерия Елън Джонсън Сърлийф отмени извънредното положение, което беше въведено през август заради епидемията от ебола, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Президентът обяви, че няма да иска удължаването на извънредното положение, но подчерта, че „борбата с болестта не е приключила”.
Либерия е най-силно засегнатата страна от епидемията, но от около един месец се наблюдава забавяне в темпа на разпространение на вируса.
препоръчано
ВИЗИТА: Гордана Силяновска и външният министър на Северна Македония идват у нас
7785
преди 48 минути
Йотова посреща делегации от 12 държави на форум в София
9210
преди 2 часа
Над 3 кг кокаин откри кипърската полиция в Ларнака
10639
преди 10 часа


