BG EN

Отмениха полети на германските летища заради стачка на персонала

Европа

Отмениха полети на германските летища заради стачка на персонала

7050
на 08.02.2017
Отмениха полети на германските летища заради стачка на персонала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Пасажерите на редица германски летища в сряда се сблъскаха със закъснения и отмяна на полети в резултат на стачните действия на наземния персонал, предава телевизионният канал ZDF, цитиран от "Фокус". 
Берлин бе най-тежко засегнат: само от летище „Тегел“ бяха отменени 115 полета, а от „Шьонефелд“ – 22. Проблеми обаче имаше и на летищата в Щутгарт и Мюнхен. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК