ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
СКАНДАЛ! МВР събира данните на членовете на секционните избирателни комисии (ДОКУМЕНТИ)
ОТВЪД ЗДРАВИЯ РАЗУМ: "ПЕТРОХАН" като ЛАКМУС ЗА ДИАГНОЗАТА на "умните и красивите", които вярват на всичко, освен на фактите
АРЕСТИТЕ НА ДЕЧЕВ ЗА "ЧЕСТНИ ИЗБОРИ": Служебните поръчкови министри извършват банални действия в полза на своята загиваща структура от НПО пионки
Жена намушка четирима чужденци в София
Региони
Отмъщението на работника! Хлапе наряза гумите на „Фиат”, не му платили за събиране на дърва
5781
на 14.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Непълнолетен срязал четирите гуми на лек автомобил "Фиат", паркиран в Джебел, установиха криминалисти от полицейското управление в града.
препоръчано
По първоначални данни 16-годишният помагал на собственика на колата в събирането на дърва и като не получил обещаното възнаграждение, нарязал гумите на автомобила, посочиха от полицията. Извършителят на деянието е задържан в РУ-Джебел.
Работата по изясняване на случая продължава.
Карък! Свиха 20 бона от мъж, докато сменял спукана гума!
5858
на 04.02.2014
Спукана гума едва не затри семейство
5858
на 01.06.2013
Шофьор вози пътници със спукана гума
7431
на 05.10.2015


