BG EN

Отново ерген! Марат Сафин скъса с оперна дива

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

Отново ерген! Марат Сафин скъса с оперна дива

45019
на 27.12.2016
Отново ерген! Марат Сафин скъса с оперна дива
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руският тенисист от татарски произход Марат Сафин скъса с оперната дива Аида Гарифулина.

препоръчано

Любовният им романс продължи половин година, през което време 29-годишната Аида в крайна сметка не успя да се докаже през спортиста, че е жената на живота му.

По време на връзката им Сафин, около който постоянно се навъртат красиви жени, устоя да бъде верен на половинката си. През юли тази година дори руските булевардни издания прогнозираха скорошна сватба, тъй като Марат запозна оперната певица с родителите си. Появиха се дори слухове, че тенисистът ще става баща.

"Да, ние се разделихме. Никога няма да забрава Марат. Той е най-романтичният мъж в света, моят идеал да мъж. Ухажваше ме по неповторим начин, устройваше ми неповторими вечери на свещи с цветя. Оставаме добри приятели, тъй като не мога да си позволя да го загубя напълно", потвърди раздялата си със Сафин руската оперна прима.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за 11 юни - щастието се усмихва на Близнаците, лоши новини развалят деня на Козирозите САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за 11 юни - щастието се усмихва на Близнаците, лоши новини развалят деня на Козирозите
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! От ГЕРБ съсипаха Радев: Да се обяви за лидер на партия Боташ и да даде начало на своя политически проект (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! От ГЕРБ съсипаха Радев: Да се обяви за лидер на партия "Боташ" и да даде начало на своя политически проект (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента