BG EN

Отново забавят построяването на пистата в Уелс

СПОРТЪТ ДНЕС

Отново забавят построяването на пистата в Уелс

3070
на 27.01.2015
Отново забавят построяването на пистата в Уелс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Построяването на новата писта в Уелс отново бе забавено заради продължаващи дебати около очаквания нов дом на британската Гран При в MotoGP, пише спортал.

препоръчано

Трасето, което трябва да струва на организаторите около 300 милиона паунда, вече бе обект на различни критики, но ръководните лица не спряха да преследват своята крайна цел. "Надяваме се, че скоро ще получим всички разрешения и че ще започнем работа възможно най-рано през 2015 г. Това е изключително важна инвестиция за нас и за икономиката на Обединеното Кралство. Важно е да уточним всички детайли и да започнем работа скоро", заяви Майкъл Карик, който е изпълнителен директор на проекта.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК