ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
Животът днес
Отново има вода в селата Българево, Св. Никола и курорт „Русалка” в община Каварна
6097
на 22.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двете села в общината Българево и Св. Никола, както и в курорт „Русалка”, вече имат вода. Това съобщиха от пресцентъра на община Каварна, предаде "Фокус". Обстановката в Каварна е нормална. Вчера е имало отлив на водата, която се е събирала преди село Божурец, където всъщност е и международният път в местност Балчик, където основно е било затруднено движението в района. Към момента всичко е отстранено като проблем.
препоръчано
Каварна може разполага с добра канализация, благодарение, на която са избегнати сериозни щети. Единствено проблеми е имало в морската зона, които вече са отстранени.
Социалната пенсия за старост става 183,81 евро от 1 юли
8616
преди 2 часа
ШОК: Труп на бивша детска учителка открит в геран във Врачанско
35672
преди 3 часа


