ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко двама терористи-камикадзе са се самовзривили в град Хама в Централна Сирия, оставяйки неопределен брой души загинали или ранени, съобщи АФП.
Днешните нападения са осъществени, докато коалиция от бунтовници и джихадисти се приближават все по-близо до контролирания от сирийските правителствени сили град, който досега е останал сравнително изолиран от кървавата гражданска война, която вече пета година се води в страната.
препоръчано
Кери и Лавров пак разговаряха по телефона заради Сирия
10215
на 02.10.2016
Примирието в Сирия е нарушено над 70 пъти за ден
7378
на 02.10.2016
Над 100 уахабити са се върнали в Босна от Сирия
15313
на 02.10.2016
РЕШЕНО! Турските войски остават още една година в Сирия и Ирак
8669
на 01.10.2016


