ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов екшън с куче от породата ротвайлер се разигра в Русе тази сутрин, съобщава Канал 3. Безпризорен звяр без каишка и намордник е влязъл в двора на училище в града и е подгонил децата, които са били в междучасие.
препоръчано
Учениците с писъци са напуснали училищния двор, а вратите на школото били залостени. Ръководството на учебното заведение е звъннало на тел. 112 за помощ, като в училището е пристигнала полиция и представител на зоополицията, които трябва да приберат животното.


