ГОРЕЩО
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отново засилен трафик от рано сутринта на граничен пункт "Кулата - Промахон" в посока Гърция. Обстановката е спокойна, а преминаването се осъществява за по-малко от пет минути, предаде БНТ.
препоръчано
Работят две гишета, като има готовност за отваряне на още.
Най-интензивно е движението около 9 часа сутринта, когато се наложи служители на "Пътна полиция" да спира автомобили да два км от граничния пункт, за да предотврати струпвания на границата. Шофьорите също казват, че трафикът е спокоен.
Следвайте ПИК вече и в Телеграм
Отново тежък трафик на границата с Гърция при "Кулата"
10791
на 23.07.2022


