ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността Демир Баба теке (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога компетентните органи ще конфискуват луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Понижи се нивото на Дунав в българския участък на реката за последните 24 часа.
препоръчано
При Ново село нивото на Дунав се е понижило с 13 см и днес водният стоеж там е 183 см, съобщиха от местната Хидрометеорологична станция.
При Видин е отчетен спад на речното ниво с 21 см и водният стълб днес показва 237 см. При Лом нивото на реката е спаднало с 21 см и водният стоеж е 258 см. При Оряхово понижението на речното ниво е с 15 см и водният стоеж там е 167 см.
В останалите хидрометеорологични станции от българския участък на реката нивото се е понижило със стойности от 6 до 19 см.
Температурата на водата край Ново село е 6.5 градуса.
Пловдивчанин не издържа, нае багер и ремонтира път в Родопите (СНИМКИ)
19284
преди 5 часа
Полицията издирва мъж от Средногорци, излязъл да вади картофи
14983
преди 7 часа
Абитуриентката Деница Малчева е 58-та Царица роза
10191
преди 9 часа
ПАЗЕТЕ СЕ: Нови случаи на сифилис и СПИН в Монтанско
15164
преди 15 часа


