BG EN

От "Камп Ноу" с бомбастичен трансфер?

Световен футбол

От "Камп Ноу" с бомбастичен трансфер?

45408
на 15.11.2018
От Камп Ноу с бомбастичен трансфер?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на Барселона на този етап се отказва от намерението да привлече Пол Погба, тъй като каталунците имат друга любопитна трансферна цел.

Става дума за халфа на Атлетико (Мадрид) Саул Нигес, който от известно време е испански национал и е сред най-добрите играчи в Примера дивисион от началото на сезона, акцентира "Топспорт", позовавайки се на информация от Пиренеите.

Визира се, че спортният директор на клуба Ерик Абидал и треньора Ернесто Валверде са се обединили около мнението, че Саул е точният човек и може да свърши работа на "блаугранас" в средата на терена.

23-годишният техничар е спряган за мястото на Иван Ракитич. В последните сезони Саул няколко пъти бе искан от Барселона, но в нито един от случаите Атлетико не прие офертата.

За да се стигне обаче до сделка действащите шампиони ще трябва да платят 150 млн.евро - толкова е освобождаващата клауза на Саул.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха на първо четене бюджетът на ДОО, подхващат и този на НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха на първо четене бюджетът на ДОО, подхващат и този на НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК