ГОРЕЩО
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
Крими
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Арестуваха пиян зад волана шефа на карловската болница
19595
на 30.03.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Задържаха управителя на болница в Карлово да шофира в нетрезво състояние. Срещу д-р Христо Пелев има образувано бързо производство. Д-р Пелев е управлявал леки автомобил Субару и е причинил лека катастрофа само с материални щети на паркинга пред община Карлово вчера вечерта, съобщиха от пресцентъра на МВР Пловдив.
препоръчано
На място е бил пристигнал екип на пътна полиция, който извършил алкохолната проба. Тя показала 2.2 промила. Управителят на МБАЛ "Д-р Киро Попов" е задържан за 24 часа в ареста в Пловдив. Срещу него е образувано бързо производство, пише "Карлово прес". По закон той ще трябва да бъде отстранен от длъжност.
Млад мъж преби приятелката си в Джебел
1060
преди 5 минути
Митничари от Лесово спипаха 16 тона недекларирани зеленчуци
6403
преди 2 часа


