BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Атентаторът от Хамбург влязъл нелегално в Германия

НАЙ-ВАЖНОТО

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Атентаторът от Хамбург влязъл нелегално в Германия

12488
на 29.07.2017
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Атентаторът от Хамбург влязъл нелегално в Германия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят от Хамбург, който уби един и рани шестима души с нож, е трябвало да напусне Германия. Не е било възможно обаче да бъде депортиран, тъй като не е имал документи, посочи кметът на града Олаф Шолц, цитиран от германски медии.

препоръчано

Извършителят, 26-годишен мъж, роден в Обединените арабски емирства, е трябвало да напусне Германия, в която е влязъл незаконно. Депортацията му обаче е била невъзможна, тъй като не е имал документи.

"Това, което ме разгневява още повече е, че очевидно става думка за някой, който е поискал закрила от нас в Германия и след това е насочил омразата си към нас", каза градоначалникът, цитиран от в. "Цайт". При нападението, извършено в супермаркет, един човек загина, а още няколко бяха ранени. Според полицията има основания да се предполага, че загиналият е 50-годишен германец. След като избяга и рани още петима с нож - жена и четирима мъже - нападателят бе надвит от минувачи и леко ранен в схватката, след което бе арестуван. Шести човек пострада в борбата за задържането му. Ранените, някои от които сериозно, са хоспитализирани.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК