ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
Инциденти
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: В болница почина един от водачите на катастрофата при Маказа, другият избяга
17505
на 31.07.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В района на разклона за село Птичар по главния път към ГКПП „Маказа“ е създадена временна организация на движение заради тежко пътнотранспортно произшествие.
препоръчано
Моторните превозни средства се отклоняват и в двете посоки през Джебел. Около 15,30 часа днес са се сблъскали лек автомобил „Опел“, управляван от 68-годишен, и „Киа“.
На път за болницата починал водачът на опела, 61-годишният му спътник е бил настанен за лечение. Водачът на лекият автомобил „Киа“ напуснал мястото на произшествието и в момента се издирва.
Извършва се оглед от дежурна оперативна група от РУ-Момчилград, съобщава "Фокус".
Тежка катастрофа на Маказа - пътят е затворен
34324
на 18.05.2020


