ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Георги Семерджиев получи присъда от 20 години затвор

ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Георги Семерджиев получи присъда от 20 години затвор, съобщи БТВ. Той бе признат за виновен по 5 обвинения.
Георги Семерджиев беше признат за виновен за това, че около 23 ч. на 5 юли в София е нарушил правилата за движение по пътищата и така по непредпазливост е причинил смъртта на повече от едно лице. За това обвинение получава 16 години затвор.
Виновен е за това, че е шофирал след употребата на амфетамин и метаамфетамин. По това обвинение получи 2,5 години затвор.
Семерджиев е признат за виновен също, че на 10 юни показал фалшив документ от Швейцария за управление на автомобил, за което получава 5 години лишаване от свобода.
За фалшивите номера на колата получава 11 месеца лишаване от свобода.

За притежание на метамфетамин – наказание от 3 години затвор и глоба от 7000 лева.
Общо най-тежкото наказание възлиза на срок от 16 години лишаване от свобода, което се увеличава до 20 години затвор.

