BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Горанов с важен коментар за ЕРП-тата! Държавата остава на твърда позиция за ЧЕЗ

ГОРЕЩО
Политика

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Горанов с важен коментар за ЕРП-тата! Държавата остава на твърда позиция за ЧЕЗ

56110
на 09.03.2018
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Горанов с важен коментар за ЕРП-тата! Държавата остава на твърда позиция за ЧЕЗ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавата има достатъчно инструменти да контролира електроразпределителните дружества, заяви финансовият министър Владислав Горанов след откриването на неформалната конференция на високо ниво, посветена на бъдещата Многогодишна финансова рамка (МФР).

препоръчано

"Нямаме още никаква официална информация, чух от медиите, че се очаква до края на деня да има нова информация. Позицията ни е непроменена, ние очакваме да чуем какво ще заяви чешката страна, тъй като това все пак е частна сделка, която зависи от тези, които са я сключили. Моята лична позиция е, че държавата има достатъчно инструменти да контролира електроразпределителните компании и истерията, която се създаде в обществото, е прекомерна и ненужна. Този, който познава устройството на държавата и функциите на отделните институции, не би трябвало да бъде притеснен за собствеността на ЕРП-тата, а по-скоро за това как функционират", заяви още финансовият министър.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 юни - разходи от спестяванията ядосват Овните, неочаквано големи приходи ще зарадват Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 юни - разходи от спестяванията ядосват Овните, неочаквано големи приходи ще зарадват Скорпионите
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Ботев с топ анализ за пренареждането в международната политика: Проблемите около Урсула фон дер Лайен се задълбочават (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Ботев с топ анализ за пренареждането в международната политика: Проблемите около Урсула фон дер Лайен се задълбочават (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента