ГОРЕЩО
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Крими
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Заловиха в София сърбин, обявен за международно издирване с червена бюлетина
11755
на 07.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на сектор "Издирване" в Главната дирекция "Национална полиция" установиха 27-годишен сръбски гражданин, обявен за международно издирване. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
Мъжът е задържан вчера на адрес на територията на столицата. Той е обявен за международно издирване с червена бюлетина през 2017 г. заради извършени от него престъпления на територията на Република Сърбия, свързани с трафик на хора. Инициатор е Интерпол - Сърбия, а целта - арест и предаване/екстрадиция.
На чуждия гражданин е наложена мярка за неотклонение "задържане под стража" по процедурата за екстрадиция за Р. Сърбия и предаден на ГД "Охрана" към Министерството на правосъдието.
препоръчано
свързани новини
Хванаха сърбин с 10 кг хероин в резервната гума
6882
на 18.12.2018


