ГОРЕЩО
България в „ЗЛАТНАТА СРЕДА“ на НАТО: Отделяме за отбрана колкото Франция, изпреварихме Италия
ГОРЕЩО! Радев лети за Брюксел - влиза в битка с други европейски лидери за разпределянето на 400 млрд. евро
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
С РЕШИТЕЛНАТА ПОДКРЕПА НА ДПС: Държавата тегли нов дълг
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС внесе в парламента пакет от важни законопроекти (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
21-годишният Виктор Илиев, причинил катастрофата с автобус на градския транспорт в София, е изписан от болница.
Той веднага е отведен в ареста от служители на ГДИН, съобщава Новини.бг. Илиев е с наложена мярка "задържане под стража".
препоръчано
Припомняме ви, че Виктор Илиев на 15 август се заби с ауди в автобус на нощния градски транспорт в София и уби д-р Иса Али.
Останалите пострадали при кървавия инцидент остават в болнични заведения.


