BG EN

От последните минути: Най-малко 15 загинали чужденци в Истанбул

СВЕТЪТ ДНЕС

От последните минути: Най-малко 15 загинали чужденци в Истанбул

25196
на 01.01.2017
От последните минути: Най-малко 15 загинали чужденци в Истанбул
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турският министър на вътрешните работи Сюлейман Сойлу намали досегашния предполагаем брой на загиналите при нападението в Истанбул на Нова година до 15, но добави, че все още има повече от десет жертви, които предстои да бъдат идентифицирани, предаде The Guardian, цитирани от "Фокус".

препоръчано

Сюлейман Сойлу заяви, че трима или четирима от турските жертви при нападението над заведението в Истанбул са били негови служители. „Това е клане. Наистина нечовешко зверство“, заяви той. Според него нападателят е напуснал местопрестъплението, облечен с различни дрехи от тези, с които е влязъл вътре. 

Министърът заяви, че вярва, че нападателят е действал сам. Предишни свидетелски показания предполагаха, че нападателите са повече от един. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК