ГОРЕЩО
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
УЧРЕДИТЕЛ НА ДСБ УДАРИ ППДБ: Да не гласуваш за Михаела Доцова не е героизъм, а гаменство. Костов и Соколов не биха го направили
Животът днес
От последните минути! Протест блокира Околовръстното шосе в столицата
15461
на 27.01.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проектът за парк „Изток” изкара на протест жители на столичния квартал „Горубляне” и те блокираха Околовръстното шосе, съобщи Би Ти Ви.
препоръчано
Хората недоволстват срещу плановете на общината да създаде парк върху частните им имоти.
Според протестиращите, около 500 фамилии са засегнати от проекта, който предвижда върху 1 250 декара между кварталите „Младост” и „Горубляне” да бъдат изградени зелени площи и атракции.
Хората настояват паркът да бъде направен върху общински терени, а не върху частните им имоти.
Протестиращите блокират кръстовището на бул. „Самоковско шосе” и Околовръстния път за по 10 минути на половин час.
75 хиляди автомобила напускат София за Гергьовден
8054
преди 5 часа
Спират топлата вода в части от София за 5 дни
13571
преди 10 часа
Столичната община удължава срока за прием в детските градини с 2 седмици
8047
преди 13 часа


