BG EN

От 13 до 20 години затвор или до живот по новото обвинение срещу водача на АТВ-то, който уби 35-годишната Христина на Слънчака

Темида

От 13 до 20 години затвор или до живот по новото обвинение срещу водача на АТВ-то, който уби 35-годишната Христина на Слънчака

38239
на 09.09.2025
От 13 до 20 години затвор или до живот по новото обвинение срещу водача на АТВ-то, който уби 35-годишната Христина на Слънчака
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шофьорът на АТВ-то, премазал петима в Слънчев бряг, е с ново обвинение, грозят го от 13 до 20 г. затвор или до живот. Това стана ясно от съвместен брифинг на следствието и прокуратурата в Бургас.

препоръчано

"Ново обвинение е повдигнато на Бургазлиев - за престъпление, извършено умишлено при условията за евентуален умисъл, причиняване на смърт на едно лице и телесни повреди на повече от едно такова. Деянието е извършено под въздействието на наркотици, квалификацията включва особено тежък случай", посочи прокурорът.

По това обвинение, ако бъде признат за виновен, Никола Бургазлиев може да получи от 13 до 20 години зад решетките или доживотен затвор.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК