ГОРЕЩО
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
ЧАС ПИК
Официално: Осем загинали в падналия в Непал американски хеликоптер, имали проблем с горивото
3562
на 15.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Осем души са загинали в падналия в Непал американски хеликоптер, съобщи министърът на отбраната Аштън Картър, цитиран от АФП.
препоръчано
Става въпрос за шестима морски пехотинци от САЩ и двама непалски войници. Хеликоптерът изчезна във вторник, докато летеше към Катманду, за да достави хуманитарна помощ. Останките бяха открити по-рано днес на около 70 км североизтично от непалската столица.
Не е ясно каква е причината за катастрофата, а издирването бе отложено за утре заради гръмотевична буря в района.
Преди да бъде загубена връзката с хеликоптера, екипажът е обсъждал "проблем с горивото", показват записите от радиовръзката, заяви говорителят на Пентагона полковник Стивън Уорън.
свързани новини
Няма оцелели при катастрофата на американския хеликоптер в Непал
3950
на 15.05.2015
Командироват във Варна прокурори от ВКП заради казуса "Баба Алино"
3488
преди 14 минути
В Тристранката не се разбраха за осигуровките на държавните служители
9815
преди 26 минути
Назначиха нов заместник-министър на културата
7942
преди 33 минути


