ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът Румен Радев издаде указ за освобождаването на Сотир Цацаров от длъжността главен прокурор. Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
По предложение на Висшия съдебен съвет и на основание чл. 129, ал. 2 от Конституцията държавният глава издаде указ за освобождаването на Сотир Цацаров от длъжността главен прокурор.
препоръчано
Припомняме, че с внушително мнозинство Цацаров бе избран за новия шеф на КПКОНПИ. След предсрочното му освобождаване на поста главен прокурор се очаква до ден именно новоизбрания обвинител номер едно Иван Гешев да поеме поста главен прокурор.
34-ма пили и седем дрогирани водачи установи МВР за ден
462
преди 2 минути
Трима души бяха евакуирани от танкера “Кайрос”
4363
преди 42 минути


