BG EN

Охранителят, пропуснал стрелеца в колежа в Благовещенск бе арестуван

Европа

Охранителят, пропуснал стрелеца в колежа в Благовещенск бе арестуван

7319
на 19.11.2019
Охранителят, пропуснал стрелеца в колежа в Благовещенск бе арестуван
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Градският съд в Благовещенск издаде заповед за арест на охранителя Олег Ермолов, който е бил на пост, когато в колежа в Благовещенск е влязъл студента, който откри стрелба в учебното заведение, съобщава РИА „Новости”.

препоръчано

Уточнява се, че охранителят ще остане в ареста поне до 14 януари 2020 година.

 Допълва се, че Ермолов е обвинен за „изпълнение на дейности или извръшване на услуги, които не отговарят на правилата за безопасност, довели по невнимание до смъртта на две или повече лица”.

Пред съда Ермолов не се е признал за виновен, заявявайки че е извикал службите на Министерството на извънредните ситуации. Освен това, той е добавил, че не е имал нужното удостоверение за осъществяване на охранителна дейност.

Превод и редакция: ПИК

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК