ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският гранд Пари Сен Жермен беше наказан от УЕФА заради запалените от феновете факли на трибуните по време на реванша от 1/8-финалите в Шампионската лига срещу Реал Мадрид. ПСЖ отстъпи с 1:2 и с общ резултат 2:5 напусна надпреварата.
Следващият мач парижани ще изиграят пред частично затворени трибуни, като забраната се отнася за Северната трибуна, която заемат ултрасите, предава Спортал. Заради факлите, използването на лазерни фенерчета и блокирането на стълбите от страна на феновете, парижкият клуб е глобен и с 43 000 евро.
Санкцията влиза в сила за следващия мач на парижани в Европа, който ще е през септември.
препоръчано
свързани новини
Шефът на УЕФА вдигна мерника на ПСЖ
12582
на 12.09.2017
УЕФА удря ПСЖ и Манчестър Сити в пейките
4814
на 30.04.2014
Резачка от УЕФА - глобиха с по 60 млн. евро Манчестъри Сити и ПСЖ
6245
на 17.05.2014


