ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският министър на културата Олга Любимова се е заразила с COVID-19, предаде РИА Новости.
препоръчано
Според официално съобщение на институцията в Москва Любимова е дала положителна проба за наличието на заболяването. Министър Любимова работи в дистанционен режим и провежда съвещания с помощта на видеоконферентна връзка. "Нейното състояние не изисква хоспитализация", са посочили още от федералното министерство.
Любимова е третият министър в централното руско правителство, заразен с COVID-19. По-рано положителни проби са дали премиерът Михаил Мишустин и строителният министър Владимир Якушев.
Предимно с растеж приключи днешната търговия на европейските борси
6761
преди 6 часа
Мерц: Равнището на насилието в САЩ е обезпокоително
5516
преди 7 часа
Силен снеговалеж в Германия предизвика стотици катастрофи
4592
преди 7 часа


