ГОРЕЩО
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА! Смешните 20 евро компенсация на Гюров отиват в историята
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Боксьорът Тервел Пулев стана баща на второ момченце. Новината съобщи първо лелята - певицата Андреа, която сподели в своята фейсбук страница снимка на нея и половинката й Кубрат Пулев. В социалната мрежа тя написа: "Аспарух Пулев се роди ! Честито !"
препоръчано
Преди време Тервел и съпругата му Диана Ненова споделиха желанието си да кръстят втория си син Аспарух.
Боксьорът и чаровната волейболистка вече имат 7-годишен син на име Калоян.
свързани новини
Тервел Пулев: Определям като добра година за мен
9981
на 25.12.2015
Това затвърждава мнението, че във фамилия Пулеви има традиция всички мъже да носят имена на български владетели.


