ГОРЕЩО
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 16 януари собственикът на "Левски" Тодор Батков обяви, че в близките дни се очаква договорка с мощен спонсор. Според информация на "24 часа" обаче до този момент липсва близка перспектива на "Герена" да осигурят допълнителен приход на финансови средства, който да облекчи малко тежкото положение в клуба. Че то е такова признаха всички отговорни фактори в "Левски".
препоръчано
Утре ще се състои заседание на управителния съвет на синия клуб, като основна тема ще е бюджетът. В четвъртък пък по инициатива на тръст "Синя България" ще се учреди бизнес клуб "Левски". За членство в него ще се плаща по 1000 лв и така също ще се набират средства.


