ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Паветата на улица "Христо Г. Данов" точно до Римския стадион се разместиха и дупката в настилката става с всеки ден по-голяма, алармира "Марица".
препоръчано
От Община Пловдив планират ремонт на тази централна улица, която е предимно с асфалт, но очевидно той ще остане за догодина, защото наближава зима.
Докато му дойде времето, паветата могат да бъдат наредени така, че да не хвърчат настрани, когато минават автомобили. Тази работа ще отнеме най-много половин ден от работното време на двама опитни паважори, а и едва ли ще струва много пари, коментират разпалено пловдинчани.
ПОСЛЕДНО ОБСЪЖДАНЕ ЗА БУЛ. „ДОНДУКОВ”: Паваж, асфалт или и двете
9779
на 30.05.2017


