ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Убиецът на Анита от Перник ще лежи само 20 г., отмениха доживотната му присъда
ГОРЕЩА ПРОГНОЗА! Доц Стойчо Стоев: Нищо чудно ГЕРБ заради загубата да извадят кандидат и да спечелят президентските избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Към 18:00 часа са постъпили около 40 сигнала за паднали клони, дървета и надвиснали опасни предмети в столицата, съобщиха от МВР.
препоръчано
Екипи на ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“ посещават всички подадени адреси и оказват съдействие за отстраняването им. Клон на падащо дърво на ул. „Оборище“ е закачил преминаваща оттам жена. Тя е откарана в болница с фрактура на крака, няма опасност за живота й. Нанесени са материални щети по един лек автомобил.
По рано днес вятърът прекърши електрически стълб в София. За щастие и при този инцидент нямаше пострадали.
свързани новини


