ГОРЕЩО
ВЪПРОС КЪМ психожълтите НПО съдебни реформисти: Да не би да имате тайна фабрика за Цицели и Янкули?
Николай Николов пред ПИК TV: Мълчанието за „Петрохан“ и незаконния Гюров хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО)
Цяло село, начело с Борисов, се подиграва на Кокорчо за метрото в Пловдив
ПЪРВО В ПИК! Пеевски гневен: Цените на всички храни, стоки и услуги галопират с бездействието на служебното Сорос-правителство. Провал!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Бившата жена на Емил Дечев с изявление до медиите заради внушенията му от парламентарната трибуна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подсъдимият олигарх Иво Прокопиев най-после призна очевидната истина - че медиите му отдавна се четат само от роднините му и нямат никаква стойност.
препоръчано
Така олигархът се ожалил в последния брой на вестник Капитал, че изданието вече няма да излиза, съобщава "Флагман". Според него той бил репресиран, истината обаче е съвсем друга, а именно че отдавна вестника му не се купува от никой, освен от него, служителите му и родните му.
Хора, които от години продават печатни издания признават, че никой не проявява интерес да купува "Капитал". "Дневник" също бе спрян по същата причина, като Прокопиев измислил да муфти и малкото си читатели с абонамент за сайтовете си.


