ГОРЕЩО
Последно повикване за Северна Америка – Италия влиза в балканския ад
АССППБ С ГОРЕЩ ВЪПРОС! Лъже ли регионалният министър за безплатната пътна помощ или е подведен от фейк новините на АКФ? (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС сезира Сметната палата за проверка за несъвместимост на зам.-министър на МВР
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
СКАНДАЛ: Ще демонтират олигархията ли? Вижте как кметът на Попово разпределя постове на ПП в бъдеща коалиция с Радев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екипи на Дирекция „Аварийна помощ и превенция“ са реагирали на 2 сигнала за паднали клони на дървета заради силния вятър на територията на София. Няма пострадали хора. Това съобщиха пред "Фокус" от пресцентъра на Столична oбщина.
препоръчано
Във връзка със обявения за днес жълт код за бурни ветрове от Столична oбщина призоват гражданите да бъдат внимателни и да приберат незакрепените предмети от балконите на жилищата си. Строителните фирми трябва да проверят обектите си и строителните огради, а търговските обекти – своите рекламни и информационни съоръжения.
свързани новини
Вятърът разпиля дървета и клони на Гребната в Пловдив
15723
на 18.01.2018
Над 13 сигнала за паднали клони в София
5649
на 04.12.2017


