BG EN

Пажо с тежки думи за "сините"

Футбол

Пажо с тежки думи за "сините"

27424
на 21.07.2017
Пажо с тежки думи за сините
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият лидер в отбраната на Левски Предраг Пажин беше помолен от стотици свои приятели да коментира срещата на "сините" с Хайдук във "Фейсбук". Сърбинът, който е известен с острия си изказ, се изрази лаконично.

препоръчано

"Нямам право да коментирам, нито ще го правя, тъй като не съм гледал мача... Всичко друго беше ясно като бял ден, аз отдавна говоря, но само ме обвиняват, че плюя... Лека нощ, левскари, няма да има приказка. САМО ЛЕВСКИ!", написа Пажо.

В умерен стил Пажин показва какво мисли за ситуацията в Левски.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов с подробности за сектата Петрохан (НА ЖИВО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов с подробности за сектата "Петрохан" (НА ЖИВО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК