ГОРЕЩО
Йордан Цонев начело на листата на ДПС във Варна
С близо 21% поскъпва токът за българския бизнес за утре
Нощта на големите победи: Блясък и стил на 98-те награди “Оскар” (СНИМКИ)
ДЪРЖАВАТА ПРЕД КАТАСТРОФА ЗАРАДИ СЛУЖЕБНАТА ВЛАСТ: Асен Василев е реалният финансов министър, открито се говори за вдигане на данъци
ДПС регистрира листата си в Стара Загора
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Корабомоделният спорт в Пазарджик осиротя. На 1 май той остана без своят капитан и предводител Димитър Ганчев.
препоръчано
Бате Митко ни напусна на 77 години, след като не успя да спечели последната си битка с рака, съобщава тъжната вест "Пазарджишка Марица".
В последните 23 години той се биеше храбро – падаше, изправяше се и продължаваше напред, без нито веднъж да се скрие от ангажиментите си в любимия си спорт.
Болен или здрав, той водеше кораба на моделистите в морето от състезания. И по-важното – правеше го много успешно. Доказателството за това са чувалите с медали, купи и грамоти, спечелени от неговите питомци на държавни, европейски и световни първенства.
свързани новини
ХОЛИВУД ОСИРОТЯ: Почина актрисата Сандра Лок
44459
на 14.12.2018
Откриха растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
3797
преди 19 минути
Безработицата през февруари е 5.4%
2547
преди 40 минути
НСИ ОТЧЕТЕ: 3,3% годишна инфлация през февруари
6639
преди 3 часа


