ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Индонезия временно забранява износа на маски за лице. По този начин правителството смята да защити вътрешното си снабдяване, заяви министърът на търговията Агус Супарманто, цитиран от Ройтерс.
препоръчано
"Ще издадем временна забрана за износ на маски, за да отговорим на търсенето от страна на местните индустрии и потребители", заяви Супарманто.
"Забраната ще се запази, докато правителството не се задоволи с местното снабдяване", подчерта той.
Цените на маските за лице в Индонезия са скочили няколко пъти, тъй като жителите на островната държава се запасяват със защитни консумативи като маски и дезинфектанти за ръце, поради притеснения за коронавируса.
свързани новини
Властите в Индонезия пращат заразените с коронавирус на необитаем остров
15642
на 05.03.2020
Затвор за бившия президент на Южна Корея
6786
преди 10 часа
Роботи-полицаи охраняваха кандидатстудентски изпити в Китай
7882
на 09.06.2026


