ГОРЕЩО
ЦИРК ПО ТЕЛЕВИЗОРА! Балабанов емна Руди Гела: Поиграйте си на "Малкия политик" - за да видите как изглеждате отстрани
Алгафари за исканите от Асен Василев дебати: Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак... Добре че не му обръщат внимание
Българският футбол се завръща с железничарско дерби
Олимпиакос гостува в Лион на последния в класирането
НАГЛОСТ! Андрей Янкулов се прави на ударен за разходките на Емил Дечев с Теди Еврото. Любима негова репортерка си изпусна грозно нервите в Министерски съвет (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пакистанският парламент прие резолюция, съгласно която страната ще запази неутралитет в йеменския конфликт, предаде ТАСС, пише "Фокус". „Пакистан трябва да запази неутралитет в йеменския конфликт, за да изиграе активна дипломатическа роля в разрешаването на кризата в Йемен“, се казва в текста на резолюцията.
препоръчано
В същото време парламентът обеща да подкрепи Саудитска Арабия в случай на посегателство над териториалния й интегритет. По-рано Рияд призова Исламабад да се присъедини към коалицията и да предостави военна помощ.
свързани новини
Журналист: САЩ извършва геноцид в Пакистан, Йемен и Сирия
3915
на 30.03.2015
Пхенян: В Близкия Изток се извършва жестоко масово клане
20218
на 02.04.2026
7,4 по Рихтер взеха жертва в Индонезия
7602
на 02.04.2026
CNN: Китай тайно разширява ядрения си арсенал
10113
на 02.04.2026


