ГОРЕЩО
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пореден ден на протестни акции в Минск и други беларуски градове, където опозицията отново излезе на улиците с искане за оставка на президента Александър Лукашенко.
препоръчано
По време на неразрешените протести в Минск са задържани около 250 граждани, заяви говорителката на столичната полиция Наталия Ганусевич. Според нея те са нарушили законодателството за масовите прояви.
Правозащитният център Вясна съобщи за 279 арестувани, повечето в Минск и публикува имената им.
Миналата седмица бяха задържани около 300 души, а седмица преди това - 1000, допълва ДПА, цитирани от БНР.
свързани новини
Масови арести в Беларус след протест срещу Лукашенко
7080
на 16.11.2020
МВнР: Очаква се транспортна стачка в Белгия
7269
преди 6 часа
Испания въвежда система за борба с речта на омразата
8357
преди 7 часа


