ГОРЕЩО
Нови мерки за сигурност в Пловдив след убийството на Георги Кузев
Разбиха свърталище на неонацисти в Пловдив: 16 са задържани, свързани са с групата от жестокото убийство
СЛЪНЦЕТО НАПИЧА! Не чакайте дъжд, ако ви засенчат облаци, още е ветровито (КАРТИ)
ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ: Ще проработи ли справедливата цена при храните?
Експерт пита за дрона край Кардам: Можем ли да се справим адекватно? В зоната на Черно море се води мащабна и невидима радиоелектронна борба
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Палестинското министерство на здравеопазването оттегли дадената по-рано информация за втори убит вследствие на сблъсъците между палестинци и израелски военни в северната част на Ивицата Газа, предава AFP, цитирана от "Фокус".
препоръчано
В петък в Палестинската автономия бяха организирани протести срещу решението на американския президент Доналд Тръмп да обяви Ерусалим за столица на Израел и премести посолството на САЩ в страната от Тел Авив в оспорвания между Израел и Автономият град. Палестинските власти съобщиха, че двама души са убити от израелската армия, но информацията за втория загинал е опровергана, като вместо това пострадалият е определен като намиращ се в "критично състояние".
свързани новини
Ердоган представи плановете си за Турция до 2071 г.
3006
преди 36 минути
Трима загинаха, а 11 са ранени при катастрофа на микробус край Диарбекир
9980
преди 21 часа
Седем души загинаха при израелски въздушен удар над Ливан
5844
преди 22 часа


