BG EN

Паника в германски град: Изтичане на въглероден двуокис парализира Майнц

ЧАС ПИК

Паника в германски град: Изтичане на въглероден двуокис парализира Майнц

4187
на 22.12.2015
Паника в германски град: Изтичане на въглероден двуокис парализира Майнц
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изтичане на голямо количество въглероден двуокис парализира част от центъра на германския град Майнц, провинция Рейнланд-Пфалц, съобщава Фокус.

препоръчано

По данни на полицията и пожарните служби, течът е причинен от камион.

Гъсти бели облаци са покрили централните улици, което е наложило затварянето на традиционния коледен пазар. Движението на автобусите и влаковете в града е било възпрепятствано. На жителите е препоръчано да не слизат в мазета и приземни етажи.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК