ГОРЕЩО
Съдът в Кочани отново отказа на Ива Михайлова лечение в България - МВнР с остра с позиция
ГОРЕЩО ПРОУЧВАНЕ! Шефът на "Галъп": Правителството е с положителен рейтинг, а рейтингът на Радев се припокрива с него
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Папа Франциск обясни защо е отдръпвал ръката си, когато хора се опитваха да целунат пръстена му. Главата на римокатолическата църква казва, че става въпрос за хигиена.
препоръчано
Папата се страхувал от разпространение на микроби. В понеделник в Лорето папата приветстваше дълга опашка от вярващи и според негов говорител искал да ги предпази. Критици определиха поведението му като неуважение към традицията.
Според Ватикана това не е вярно. Франциск с радост позволявал пръстена да бъде целуван, но от по-малки групи. За пример беше дадена общата му аудиенция вчера, когато нямало такъв проблем.
Светият отец пристига в началото на май у нас, като ще посети София и Раковски.


