ГОРЕЩО
САЩ обещаха защита на България срещу Иран
СЛЕД ЗЕЛЕНАТА СВЕТЛИНА ЗА "БЕЗМЕР": Шефът на Комисията по отбрана: Заплаха за България в тази ситуация няма
ЗАВРЪЩАНЕ: Избраха Пламен Тончев за шеф на ДАНС
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС с разкрития за имотните далавери на Демерджиев - вътрешният министър ударно изкупувал земеделски земи за жълти стотинки (ВИДЕО/ГРАФИКА)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Радев: Изключено е от българска територия да се водят бойни действия в Близкия изток (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Папа Франциск се среща всеки петък с жертви на свещеници педофили и срещите протичат при възможно най-голяма дискретност. Това е казал самият папа на среща с йезуити в Чили на 16 януари. Днес за това съобщава чилийското йезуитско издание "Сивилита католика", предаде Франс прес.
препоръчано
Визитата на папата в Чили бе белязана от скандал с епископ, заподозрян, че е знаел за педофилски прояви на свещеник, но ги е прикрил.
Опасност от бяс: Прилеп с вируса открит край зоопарк в Сан Диего
3301
преди 1 часа
Пик на горещата вълна в Кипър: Живакът скача до 43 градуса
4543
преди 1 часа
Военен хеликоптер се разби край Анкара, двама души са ранени
3573
преди 2 часа


