ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 25 ноември папа Франциск ще започне първата си обиколка в Африка с посещение в Кения, Уганда и Централноафриканската република, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Reuters.
На 16 ноември „Хюман райтс уоч“ писа на папата, за да изрази притеснението си от положението с човешките права в страните, които ще посети.
Очаква се по време на обиколката си папа Франциск да говори за справедливостта, гражданските и политическите права, религиозната толерантност и уважението към сексуалните и половите малцинства.
препоръчано
Папа Франциск отива при Порошенко в Украйна
5091
на 20.11.2015


