Времето в София 24 o C

Пари Сен Жермен се разправи с Реал (Мадрид) на старта на груповата фаза на Шампионска лига

на 19.09.2019
6825
0
19.09.2019
0
6825

Отборът на Пари Сен Жермен се разправи с Реал (Мадрид) в Париж на старта на груповата фаза на Шампионска лига.

От Ювентус готови да пуснат Пауло Дибала в Манчестър Юнайтед. Ето при какво условие

Ювентус е подготвил оферта за нападателя на Манчестър...

на 27.07.2019

В мач от първия кръг в група „А” на най-престижния клубен турнир в света парижани, без големите си звезди, победиха у дома Реал (Мадрид) с 3:0.

Два гола за шампиона на Франция вкара бившият играч на Реал Анхел ди Мария. Той бе точен в 14-ата и 33-ата минута. Тома Мюние в 90-ата оформи крайното 3:0 за Пари Сен  Жермен.

Гарет Бейл пропусна да върне Реал в мача в 35-ата минута, след като при резултат 2:0 за Пари Сен Жермен пропусна дузпа.

В другия мач от групата Брюж и Галатасарай завършиха в Белгия наравно 1:1.

Резултати от мачове от първия кръг в груповата фаза на Шампионска лига

Група „А”

Брюж – Галатасарай 0:0

Пари Сен Жермен – Реал (Мадрид) 3:0

Реал Мадрид с трудна победа у дома срещу Леванте

Реал Мадрид надделя над Леванте с 3:2 на "Сантиаго...

Група „Де”

Атлетико (Мадрид) – Ювентус 2:2. До 70-ата минута гостите от Торино водиха с 2:0.

Леверкузен – Локомотив (Москва) 1:2