ГОРЕЩО
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парламентарните избори в Сърбия вероятно ще се проведат между 5 и 19 юли, съобщат медиите в страната.
препоръчано
Според изданието преди изборите се очаква да бъде премахнато извънредното положение, въведено поради епидемията с новия коронавирус.
Парламентарните, провинциалните и местните избори в Сърбия трябваше да се проведат на 26 април, но се отложиха поради епидемията.
Президентът Александър Вучич заяви, че изборите ще се проведат, когато „се преборим с коронавирусната епидемия“.
свързани новини
СТИХИЯ: Пожар гори на границата ни със Сърбия
36900
на 19.04.2020
Вучич смекчава полицейския час в Сърбия
11778
на 19.04.2020
Цяла държава лее сълзи, след като утрепаха Сано в Сърбия
133217
на 18.04.2020


