ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
Петдесетина протестиращи се събраха пред НС на бул. "Цар Освободител"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Днес парламентът ще работи. Кворум ще има, защото лидерът на "Атака" Волен Сидеров току-що пристигна. Той бе придружаван от депутатите от партията.
препоръчано
На въпрос на журналисти как е премислил и е дошъл в парламента след вчерашното си неявяване, той каза: "Ето ги послушните медии на Бойко и Пашата" и отказа да отговори.
Петдесетина протестиращи се събраха пред парламента на бул. "Цар Освободител". Въпреки дъжда хората дойдоха да скандират "Оставка". Много от тях са въоръжени с домати и яйца.


