BG EN

Парламентът на Венецуела отхвърли плана на президента Мадуро за излизане от икономическата криза

Америка

Парламентът на Венецуела отхвърли плана на президента Мадуро за излизане от икономическата криза

2839
на 23.01.2016
Парламентът на Венецуела отхвърли плана на президента Мадуро за излизане от икономическата криза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опозиционните депутати в парламента на Венецуела в петък отхвърлиха опита на президента Никола Мадуро да обяви с указ извънредно положение по икономически причини, съобщава AFP, цитирана от "Фокус".
Мнозинството от народните представители гласува против декрета, който би дал на Мадуро извънредни правомощия за два месеца и правото да въвежда еднолично спешни мерки за излизане на икономиката от рецесията, предизвикана от спада на цените на петрола.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК