ГОРЕЩО
ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО)
СКАНДАЛ В БРЮКСЕЛ: Елена Йончева алармира за репресии на изборите
“Софиямед“ посреща 14-тата си годишнина с 2-ри робот робот Da Vinci (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Полулидерите на ДБ каканижат опорки пред Йотова
Диана Дамянова с УБИЙСТВЕНО РЕЗЮМЕ за "Гюров": Отива си ТикТок-кабинетът, който за два месеца каза толкова добри думи за себе си, колкото не изричаме и за мъртъвците
Балкани
Парламентът на Северна Македония освободи служебния министър Рашела Мизрахи от поста
5987
на 15.02.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С 62 гласа „за“ и 26 „против“ парламенттът на Северна Македония гласува за освобождаването от поста на Рашела Мизрахи, министър на труда и социалната политика, предава скопският телевизионен канал „Телма“, цитиран от „Фокус”.
препоръчано
Сесията на Събранието продължи до 04:00 часа тази сутрин (б.р. 03:00 часа българско време).
Рашела Мизрахи беше част от служебното правителство, предложено от ВМРО-ДПМНЕ, и оглавяваше министерството около месец и половина.
Служебният премиер на Северна Македония Оливер Спасовски поиска нейното освобождаване, след като тя не се съобрази с Конституцията и замени табелата в централата на министерството с нова, на която пише „Република Македония“.
свързани новини
Северна Македония взима спешни мерки срещу мръсния въздух
5686
на 28.01.2020


