BG EN

Парламентът разглежда правилата за избор на нов конституционен съдия

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Парламентът разглежда правилата за избор на нов конституционен съдия

5081
на 11.09.2015
Парламентът разглежда правилата за избор на нов конституционен съдия

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Парламентът разглежда правилата за избор на нов конституционен съдия като първа точка от дневния ред.

препоръчано

Заседанието днес започна без обструкции, като депутатите осигуриха необходимия кворум – регистрирха се 132 народни представители.

Вчера председателят на парламентарната група на ГЕРБ Цветан Цветанов обяви, че тяхното предложение за конституционен съдия е Константин Пенчев, който скоро ще напусне поста на омбудсмана.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за днешната неделя - несполуки преследват Девите още от сутринта, успехът съпътства Стрелците САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за днешната неделя - несполуки преследват Девите още от сутринта, успехът съпътства Стрелците
ПИК TV x
Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче
ново
Днес: 5
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК