ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Инциденти
Партиен активист си изяде боя при лепене на плакати! Опоненти заляха младежа с лепило
20093
на 12.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Младеж пострада при „плакатна война” в Русе. Инцидентът е станал снощи, а със случая незабавно се е заела Районната прокуратура.
27-годишният Тихомир Димов се е готвил да лепи предизборни плакати на ул. "Борисов" върху таблото за агитационни материали, когато е нападнат с юмруци в лицето от представител на друга политическа сила.
По младежа е била хвърлена и кофа с лепило. Пострадалият е пуснал жалба в полицията, прокуратурата и районната избирателна комисия.
От прокуратурата съобщиха, че не са установили нарушение на Изборния кодекс, а на извършителя е съставен е акт за дребно хулиганство.
препоръчано
Бащата на Сияна ИЗБУХНА: Васко не е малцинство. Васко е диагноза!
103394
преди 6 часа
Касапницата в София взе още една жертва
54190
преди 14 часа
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
40173
преди 15 часа


